Współpraca

Jeżeli masz ochotę nawiązać współpracę z PasjoMatką - prześlij formularz kontaktowy (lub mail na adres ja.pasjomatka[małpka]gmail.com) z propozycją i dokładnym opisem swojej oferty oraz oczekiwań, a jeśli mnie również będą odpowiadały, to na pewno się skontaktuję. Skontaktuję się również z autorami ofert, odnośnie których będę miała drobne zastrzeżenia (np. wynikające z jakichś niejasności), w celu ustalenia satysfakcjonujących dla obu stron warunków współpracy.

Artykuły odnośnie sprawdzonych przeze mnie produktów publikuję albo na podstawie własnych doświadczeń zakupowych, albo testując dostarczony mi przez sklep/producenta produkt. Taki artykuł nie jest publikacją reklamową i zawsze będzie szczerze oddawać moje, konsumenckie, odczucia i opinię o produkcie. Jeśli coś polecam, to tylko zgodnie z moimi przekonaniami. Jeśli producent dostarczający produkt do testów będzie oczekiwał wyłącznie pozytywnej opinii, a będę miała inną, to taki post się nie pojawi, bo nie zamierzam popierać czegoś, do czego nie jestem przekonana.
UWAGA: W przypadku artykułów do biegania możliwa jest również ocena produktów dla mężczyzn, gdyż bieganie jest również wielką pasją męża.

Pozdrawiam

PasjoMatka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz